Budynek dom magazyn 300m działka 380m Wołomin Warszawa
Wołomin Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Poniedziałek, 18 Maj, 2026 09:10
1 650 000 zł
5500 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:300 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:340 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2001
- Stan:Do zamieszkania
- Forma kuchni:Oddzielna
- Typ domu:Bliźniak
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon, Taras, Ogródek, Klimatyzacja, Pom. użytkowe, Miejsce parkingowe, Garaż
- Cena: 1 650 000 zł / 5500 zł/m2
- Ulica: Nieznana
Opis oferty
Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w centrum Wołomina pod Warszawą. Obiekt idealny pod działalność handlową, usługową, a także medyczną lub edukacyjną (np. gabinety, żłobek, przedszkole). Nieruchomość idealna dla inwestora lub przedsiębiorcy poszukującego obiektu z możliwością dostosowania do własnej potrzeby. Świetna lokalizacja z szybkim dojazdem w kierunku blisko Warszawy trasa 634Duża powierzchnia budynku 300 m² – szerokie możliwości aranżacji
Działka ok 400m utwardzona, ogrodzona z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej
Funkcjonalny układ: parter /usługowo-handlowy/ , piętro + wysokie poddasze /część biurowo-mieszkalna/
wysoka jakość użytych materiałów budowlanych i wykończeniowych
Wysokość pomieszczeń usługowych 3,20 m – komfort dla Twojej działalności
Obiekt pełni funkcję usługowo-mieszkalną
Uniwersalne przeznaczenie
Parking i wiata
Teren ogrodzony i monitorowany
Dobra komunikacja – dojazd autobusami miejskimi i PKP
Rok budowy 2001
pełna dokumentacja inwestycji, uregulowany stan prawny, brak zadłużenia
Oferuję na sprzedaż funkcjonalny budynek typu bliźniak o łącznej powierzchni 300 m², zlokalizowany w Wołominie pod Warszawą
W związku z prowadzoną obecnie działalnością usługową/montaż/handel, obiekt posiada liczne pomieszczenia biurowe, socjalne i wszelkie zgody, pozwolenia i pełną dokumentację.
Funkcjonalny układ umożliwia łatwą reorganizację przestrzeni.
Obiekt o dużym potencjale inwestycyjnym, idealny zarówno do prowadzenia działalności gospodarczej jak i pod wynajmy. Część budynku jest już wynajęta /od 8 lat/ więc istnienie możliwość dalszego korzystania z wynajmu i czerpania dodatkowych korzyści.